Cena: 3199 PLN

HP ProBook 460 G11 to wydajny laptop biznesowy, idealny dla użytkowników wymagających wysokiej wydajności i bezpieczeństwa. Został wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak czytnik linii papilarnych i podświetlana klawiatura, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, jest idealny na co dzień i w podróży.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | HP ProBook 460 G11 AD1J5ET |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125U |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nit |
| Typ matrycy | IPS |
| Model karty graficznej | Intel® Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Komunikacja | - WiFi 6E (802.11 ax) - LAN 10/100/1000 Mbps - Bluetooth 5.3 |
| Porty USB | - 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) - 2 x USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) z Display Port |
| Porty wideo | - 1 x HDMI 2.1 |
| Czytnik kart pamięci | Brak danych |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium i tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 251 mm |
| Waga | 1,74 kg |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE |