Cena: 4599 PLN

HP ProBook 460 G11 to laptop biznesowy zaprojektowany z myślą o rozwijających się firmach i pracy hybrydowej. Wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7 155H, 16 GB pamięci RAM DDR5 oraz szybki dysk SSD o pojemności 512 GB, zapewnia wydajność i niezawodność podczas wymagających zadań. Jego lekka konstrukcja, podświetlana klawiatura odporna na zachlapanie oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że jest idealnym wyborem dla profesjonalistów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | HP ProBook 460 G11 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H (3.8 GHz, Turbo do 4.8 GHz, 24 MB Cache) |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | Brak danych |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa, antyrefleksyjna |
| Jasność | 300 nit |
| Typ matrycy | IPS |
| Model karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB DDR5 (5600 MHz) |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Komunikacja | - Wi-Fi 6E - Bluetooth 5.3 - Ethernet LAN (1 Gbps) |
| Porty USB | - 2 x USB Type-A (3.2 Gen 1) - 2 x USB Type-C (DisplayPort, Power Delivery) |
| Porty wideo | - HDMI 2.1 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Opcjonalnie |
| Pojemność baterii | Litowo-jonowa, 3-komorowa, 56 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium i tworzywo sztuczne (polikarbonat) |
| Wysokość | Od 10.9 mm do maksymalnie 17 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 251 mm |
| Waga | 1.74 kg |
| Podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek/importera | HP REG, Barcelona, Spain Email: reg@hp.com |